Dietetyka

mgr Roksana Wojciechowska

Z wykształcenia dietetyk i psychodietetyk, absolwentka Politechniki Opolskiej. Uczestniczka wielu projektów, konferencji, kursów i szkoleń związanych z dietetyką oraz psychodietetyką.

Pasjonatka merytorycznego podejścia oraz medycyny opartej na faktach. Wierzy, że zmiana zaczyna się w głowie. Pomaga uwierzyć w siebie i słuchać swojego ciała. Kochająca szybkie działanie, dynamiczny rozwój i przełamywanie utartych stereotypów w kontekście żywienia. W życiu stara się iść swoją własną ścieżką, omijając te wydeptane.

Prostota przepisów, szybkość wykonania i dostępność produktów to filary jej jadłospisów. Najlepsza dieta to taka z którą zostaniesz na dłużej. Na talerzu liczy się ewolucja, nie rewolucja. Metoda małych kroków to jej ulubiony sposób na zdobywanie wyznaczonego celu. Rada? Gotuj to co Ci smakuje i to na co masz czas.

Na codzień przyjmuje podopiecznych stacjonarnie w gabinetach na południu Polski. Konsultacje i działania online prowadzi na terenie całego kraju, obsługując również pacjentów zza granicy. W pracy dietetyka specjalizuje się schorzeniami związanymi z gospodarką hormonalną, otyłością, pracą jelit i zaburzeniami odżywiania. Uważa, że holistyczne podejście to klucz do zdrowia.

Cena konsultacji: 150 zł

Konsultacje wyłącznie po uprzedniej rezerwacji terminu!

Głogówek, Ul. Skargi 15

tel: 722 331 444

tel: 508 127 096

e-mail: fizjoterapia@artromed.com.pl

Czynne: poniedziałek – piątek

8:00 – 18:00